برج روشنایی استادیومی

برج روشنایی استادیومی برای تامین روشنایی استاندارد زمین های ورزشی , استادیوم ها ,میادین ورزشی با ارتفاع مختلف توسط شرکت پارسه پارک طراحی و تولید می گردد.برج روشنایی استادیومی با نام های دیگری چون دکل استادیومی ،برج نوری استادیومی ، برج روشنایی ورزشگاهی و.. شناخته میشود همچنین این نوع برج روشنایی دارای انواع مختلفی میباشند که در ادامه به معرفی آن ها میپردازیم 

در ضمن

برج روشنایی استادیومی قابل خرید در فروشگاه اینترنتی پارسه پارک موجود است و این امکان برای شما فراهمه که به صورت کاملا غیر حضوری درکنار راحتی این محصول رو با کیفیت تضمینی و گارانتی خریداری فرمایید

انواع برج روشنایی استادیومی

برج روشنایی استادیومی

برج روشنایی استادیومی متحرک

 کاربرد معمول نوع متحرک در دکل هایی میباشد که دارای وزن سبد ( هد ثابت + پروژکتور) تا میزان خاصی باشد و اغلب در زمین های کوچکتر و یا فضاهایی که نیاز به لوکس نوری کمتری داشته باشند استفاده میشود. در نوع متحرك در صورت نياز به تعويض يا تعمير پروژکتورها ، سبد با استفاده از كنترل الكتريكي و نيروي مكانيكي ناشي از موتور،به پايين منتقل شده و رفع عيب انجام مي گيرد.

برج روشنایی استادیومی
برج روشنایی استادیومی

برج روشنایی استادیومی ثابت

نوع ثابت نیز به طور معمول در استادیوم های بزرگتر که دارای زمین بازی استاندارد و بالطبع نیاز به لوکس نوری بیشتری دارند استفاده میگردد. خاطرنشان میگردد این نوع برج ها دارای نردبان و سکو در بالای برج به منظور تعمیر و نگهداری پروژکتورها هستند.

دیگر توضیحات ...

مبنای اصلی طراحی این پایه ها بر اساس نوع کاربری ورزشگاه، میزان لوکس نور موردنیاز، ایجاد محیطی یکنواخت و به دور از ایجاد خیرگی برای بازیکنان و تماشاچیان می باشد.

از دیگر موارد مصرف برج پرده ای , محل هایی می باشد که امکان نصب برج روشنایی محوطه ای در مرکز محوطه وجود نداشته باشد و یا اینکه به هر دلیلی نیاز به پرتاب نور به یک سمت باشد.

نور سازان پارسه طراح و تولید کننده دکل روشنایی استادیومی می باشد. محاسبه ارتفاع پایه دکل روشنایی و تعداد و توان پروژکتورها بر اساس استانداردها و تعاریف بین المللی با استفاده از نرم افزارهای مهندسی روشنایی نظیر DIALUX  و CALCULUX  انجام می شود.

کلیه قطعات فلزی به منظور ایجاد مقاومت در برابر فرسایش و زنگ زدگی توسط عملیات آبکاری و طبق استاندارد های ‎ CAN/CSA G164، ISO 1461‎، ‎ASTM A123 ‎‎و   AS/NZS 4680 دارای پوشش گالوانیزه گرم (روی) میگردند.  انجام فونداسیون , نصب دکل ها , اجرای سیستم روشنایی و سیستم کنترل از راه دور تاسیسات در صورت درخواست کارفرما قابل اجرا است.

صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برج روشنایی استادیومی

بشنوید ...

تمام اطلاعات مربوط به برج روشنایی استادیومی یا پرده ای را در قالب صوت میتوانید بدست آورید

مشخصات فنی برج روشنایی استادیومی

چرخ دنده
  • محاسبه ارتفاع برج و تعداد و نوع پروژکتور ها بر اساس ابعاد زمین ورزشگاه بوسیله نرم افزارهای مهندسی

  • طراحی برج ها در دو نوع هد ثابت و متحرک مطابق با آئین نامه 519 و استانداردهای بین المللی

  • پایه تلسکوپی با امکان نصب نردبان (لدر) , سبد (بسکت) و سکو در نوع برج با هد ثابت

  • دارای دفترچه محاسبات سازه ، روشنایی و بتن

  • پوشش کلیه قطعات با گالوانیزه گرم به روش غوطه وری با ضخامت متوسط 90 میکرون

  • استفاده از چراغ چشمک زن، میله برق گیر و مدار کنترل و فرمان مناسب

معرفی برج روشنایی استادیومی

ویدیویی کوتاه از تولید و اجرای برج روشنایی استادیومی

سوالات متداول

برج روشنایی استادیومی با سبد متحرک تولید میشود ؟

بله . با توجه به مزایای زیادی که برج های روشنایی با سبد متحرک دارند که مهم ترین آن حفظ جان اپراتور می باشد، این شرکت (پارسه پارک) از پیشگامان تولید برج نوری استادیومی با سبد متحرک میباشد.

دکل روشنایی استادیومی تا چه ارتفاعی تولید میشود ؟

همانند دیگر برج های روشنایی محدودیت ارتفاع وجود ندارد .پر کاربرد ترین برج های استادیومی در ارتفاع 12 متر، 18 متر ، 25 متر ، 30 متری میباشد

سبد متحرک برج نوری استادیومی تحمل وزن چه تعداد پروژکتوری را دارد ؟

باتوجه به محاسباتی که بر روی سیستم متحرک دکل روشنایی انجام میگردد از قبیل :توان موتور گیربکس ، سایز وتعداد سیم بکسل های نگهدارنده ، مقدار وزنه تعادل ، میتوان تعداد 12 ،16 ، 18 ،24 ،48 عدد پروژکتور برحسب نیاز و توان مصرفی و میزان روشنایی مورد نیاز طراحی و اجرا گردد.

فرم تماس جهت مشاوره

چنانچه در زمینه خرید یا موارد دیگر نیاز به مشاوره داشتید فرم زیر را تکمیل کنید 

کارشناسان ما در سرع ترین زمان ممکن آماده راهنمایی دادن به شما عزیزان میباشند

نام و نام خانوادگی(Required)
...09
...09
(Required)
موارد مرتبط

برج روشنایی

برج نور ، برج روشنایی یا برج نوری؟؟؟ در این صفحه تجربیات 15 ساله در طراحی و ساخت برج روشنایی

ادامه مطلب »

برج پرچم دو منظوره

سرتیتر اسلاید 1لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان مگاتم استاینجا

ادامه مطلب »
اخرین مطالب