مجموعه بازی تور و طناب

محصولی با کیفیت از شرکت پارسه پارک

بازی تور و طناب

مجموعه بازی تور و طناب ،بازی های طنابی ،وسایل بازی تور و طناب،لوازم بازی پارکی،تجهیزات پارکی

تجهیزات تور و طناب به کودکان اجازه میدهد تا تصورات طبیعی ماجراجویی خود را فعال کنند. ترکیب هماهنگ بازی های تور و طناب با هر چشم اندازی سازگار می باشد این بازی ها از ترکیب منحصر به فرد عناصر مختلف ساخته شده و با بهترین کیفیت میباشد.

مزایا استفاده از مجموعه بازی تور و طناب

تولید بازی های جدید  برای کودکان با تصور از تخیل و دانش جهانی بسیار نا محدود است. در عصر ارتباطات و تکنولوژی امروز کودکان به دلیل وجود بازی های الکترونیکی و کامپیوتری بسیار کم تحرک شده اند و این دلیل بسیاری از بیماری های حرکتی و جسمانی شده است.  این دلیلی شد تا شرکت نورسازان پارسه با تحقیقات بسیار با ارایه مدرنترین بازیهای روز دنیا در مناطق عمومی پارکها و شهرک های آپارتمانی و مکان های گردشگری باعث ایجاد انگیزش برای جلب توجه کودکان و حتی بزرگسالان برای دل کندن از ابزار آلات الکترونیکی و بازی های کامپیوتری و روی آوردن به این زمین های بازی شود.

وسایل بازی تور و طناب با گستردگی و تنوع برای همه سنین از کودک ، خردسال تا بزرگسال این امکان را به وجود می آورد که نیاز های حرکتی و هیجانی این افراد بر طرف شود.

شرکت نورسازان پارسه , پیشرو درتولید انواع بازیهای تور و طناب در ایران می باشد.

مشخصات لوازم بازی تور و طناب

ماهیت طناب های مورد استفاده متشکل از 6 لایه سیم بکسل به هم طنیده دارای روکش کنف در رنگ بندی های متفاوت می باشد.  الباقی متریال مورد نیاز جهت تولید از قبیل شاسی, استراکچر فلزی , بست و اتصالات توسط مهندسین شرکت طراحی و ساخته شده است و از لحاظ کیفیت قابل رقابت با محصولات اروپایی می باشد.

قیمت لوازم بازی تور و طناب

وسایل بازی تور و طناب دارای تنوع بسیار زیاد بوده و با توجه به ابعاد دستگاه و میزان طناب مصرف شده و آهن آلات و بست های مورد نیاز و زمان بر بودن ساخت وسایل بازی قیمت های متفاوتی خواهند داشت

موارد مرتبط